EVOLVE

Další služby

Montáž a údržba elektrického zařízení Montáž a údržba elektrického zařízení

Díky příbuznosti a provázanosti oborů se společnost Datatechnikplus zaměřujeme i na elektromontážní práce v domácnostech i firmách. Věnujeme se realizacím v oblasti slaboproudých i silnoproudých rozvodů. Kromě montáží osvětlovacích těles, rozvaděčů, hromosvodů, elektrických kotlů, nebo zapojování telefonních rozvodů a kamerových systémů, provádíme i servis a revize elektrických zařízení.

 Naše flexibilní a činorodá společnost se zabývá také odvětví svařování, pájení, řezání kovů a plastů. Jsme majitelé certifikace na svářečské práce dle normy ISO 3834-2:2005 pro oblast svařování. Poškozený, opotřebený nebo zlomený materiál snadno svaříme dohromady, ať už je z jakéhokoliv materiálu.  Stavební práce Zabýváme se drobnými úpravami a stavebními prácemi menšího charakteru na rodinných domech, bytech i výrobních halách. Podílíme se i na jejich údržbě nebo úplném odstranění. Máme zkušenosti se zateplováním fasády domu, sádrokartonářskými prácemi, obklady a dlažbami všeho druhu, nečiní nám problémy betonářské, pokrývačské, tesařské nebo klempířské práce.    Vodoinstalatérství a topenářství  V případě, že plánujete přestavbu stávající vodoinstalace nebo budování nové, obraťte se na nás. Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce od výstavby nových po rekonstrukce starých kotelen, parovodů, výměníkových stanic, montáží koupelen, bojlerů atd. Veškerý materiál Vám dodáme, připravíme projektovou dokumentaci a zaručíme Vám kompletní servis, včetně revizí.  Montáž a servis telekomunikačního zařízení  V oblasti telekomunikačních služeb provádíme montáž, údržbu a servis telekomunikačních sítí a zařízení.   KONTAKTUJTE NÁS     Svářečské práce

Naše flexibilní a činorodá společnost se zabývá také odvětví svařování, pájení, řezání kovů a plastů. Jsme majitelé certifikace na svářečské práce dle normy ISO 3834-2:2005 pro oblast svařování. Poškozený, opotřebený nebo zlomený materiál snadno svaříme dohromady, ať už je z jakéhokoliv materiálu.  

Stavební práce Stavební práce 

Zabýváme se drobnými úpravami a stavebními prácemi menšího charakteru na rodinných domech, bytech i výrobních halách. Podílíme se i na jejich údržbě nebo úplném odstranění. Máme zkušenosti se zateplováním fasády domu, sádrokartonářskými prácemi, obklady a dlažbami všeho druhu, nečiní nám problémy betonářské, pokrývačské, tesařské nebo klempířské práce.      

Vodoinstalatérství a topenářstvíVodoinstalatérství a topenářství  

V případě, že plánujete přestavbu stávající vodoinstalace nebo budování nové, obraťte se na nás. Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce od výstavby nových po rekonstrukce starých kotelen, parovodů, výměníkových stanic, montáží koupelen, bojlerů atd. Veškerý materiál Vám dodáme, připravíme projektovou dokumentaci a zaručíme Vám kompletní servis, včetně revizí.